Lauko sportinės dangos - BaltikSport
15939
page,page-id-15939,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Lauko sportinės dangos

nr1

Vandeniui nepralaidi sintetine danga “Stobitan® SW”
PUR danga su rinktinemis EPDM granulemis (3 – 5 mm)

 

Oru užaklinimas
Apatinis sluoksnis EPDM juodos granules (8-11 mm)
Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 13-14mm

 

Tradicine sistema IAAF sertifikuota tarptautinems lengvosios atletikos varžyboms. Jegos sumažinimas atitinka visus tarptautinius standartus. Viršutinis sluoksnis susideda iš nepralaidžios PUR dangos su rinktinemis EPDM (1-4mm) granulemis paskleistomis šviežiai uždetame PUR mišinyje. Apatinis sluoksnis susideda iš EPDM juodu granuliu (1- 4 mm) dydžio, klojama klotuvu. Ši kombinacija garantuoja pastovias fizines savybes ir stori. Puikus pasipriešinimas slydimui ir elastingumas. Tobulas sprendimas ivairioms begimo ir lengvosios atletikos varžyboms.

nr1 (1)

Vandeniui pralaidi sintetine danga “Stobitan® SC”
Strukturine purkšta poliuretanine derva su EPDM granulemis (1.5 – 3,0 mm )
Apatinis sluoksnis (10 – 13mm) EPDM juodos granules

 

Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 13 -14mm

 

Sintetine danga, IAAF sertifikuota skirta nacionalinems ir tarptautinems varžyboms, treniruotems, mokykloms ir laisvalaikiui, pirmasis sluoksnis 10mm susideda iš EPDM juodu gumos granuliu 1-4 mm. dydžio, paklojamas klotuvu, viršutinis strukturinis sluoksnis užpurškiamas poliuretaninę dervą sumaišius su spalvotomis EPDM 0,5-1,5 mm. dydžio granulemis. Vientisa danga begimo takams ir žaidimu aikštelems , ekonomiškas sprendimas mažais priežiuros kaštais ir labai geromis fizinemis savybemis.

nr2

Vandeniui pralaidi dvisluoksne sintetine danga “Stobitan® P” (8+8mm)
Viršutinis sluoksnis EPDM spalvotos granules (7- 8 mm)

 

Apatinis sluoksnis EPDM juodos granules(7–8mm)
Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 14-16 mm

Universaliu žaidimo aikšteliu sintetine danga specialiai sukurta visu tipu žaidimams. Apatinis sluoksnis 8mm, klojamas klotuvu, maišant poliuretanini rišikli su juodomis gumos granulemis. Viršutinis sluoksnis 8mm. klojamas taip pat klotuvu, poliuritanini rišikli maišant su EPDM (1-4mm) spalvotomis granulemis. Danga atspari devejimuisi ir lengvai prižiurima. Tai universaliu žaidimo aikšteliu sintetine danga specialiai sukurta visu tipu žaidimams su kamuoliu.
nr3

Vandeniui pralaidi vienasluoksne sintetine danga EPDM IS
EPDM spalvotu granuliu paviršius (11 – 14mm.)

 

Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 11-14 mm.

Sintetines dangos sluoksnis paruošiamas tiesiogiai darbo vietoje, sumaišant 1-4 mm.spalvotas EPDM granules su rišančiąja derva. Paruošta mase klotuvo pagalba paklojama ant gruntuojančiu mišiniu apdoroto, vandeniui pralaidaus asfalto arba betoninio paviršiaus.Tai universaliu žaidimo aikšteliu sintetine danga specialiai sukurta visu tipu žaidimams su kamuoliu.