Padelio tenisas - BaltikSport
15971
page,page-id-15971,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Padelio tenisas

Padelio tenisas (arba tiesiog PADEL)  – tai sporto žaidimas su raketėmis, kuris yra labiausiai paplitęs  Ispanijoje, Europoje ir Lotynų Amerikoje. Padelio tenisas taip pat žinomas kaip “Tenisas su sienomis”.

 

Padelio tenisas patinka kiekvienam, kas pradeda jį žaistį! Šis žaidimas išmokstamas lengviau nei tenisas arba skvošas ir nereikalauja daug fizinių pastangų. Padelio teniso ir teniso žaidimo taisyklės yra beveik  vienodos.

Padelio tenisą gali žaisti poros, seniorai bei vaikai. Jį galima žaiste ir lauke ,ir viduje, ir bet kuriuo paros metu, kadangi aikštelėje yra įrengti 8 šviestuvait am, kad būtų išvengta šešėlių.

586-Padel-3M (1)
terrain (1)

Padelio tenisas suteikia žmonėms galimybę lengvai bendrauti ir skatina juos dalyvauti įvariuose sportiniuose renginiuose, turnyruose bei čempionatuose.

Europoje daug įžymių žmonių bei garsenybių praktikuoja padelio teniso žaidimą, o kai kurie iš jų net investuoja pinigus į šį greitai besivystantį ir sekminga verslą (Rafael Nadal, Novak Djokovic, Emilio Sánchez-Vicario, José Maria Aznar).

Padelio tenisas yra labai naudingas jį žaidžiančių žmonių sveikatai. Jis taip pat skatina  bendravimą bendravimas su kitais žmonėmis bei draugų rato praplėtimą.